Na silnicích v kraji vyhasl v minulém týdnu jeden lidský život, dalších čtyřiadvacet lidí utrpělo zranění

12.12.2022 11:39 1509 zhlédnutí
Autor článku
Oldřich Hájek

Ústecký kraj - V minulém týdnu došlo v Ústeckém kraji ke 170 dopravním nehodám a haváriím. Při nehodách zemřela 1 osoba a 24 osob se zranilo lehce. Hmotná škoda byla odhadnuta na 9 067 000 korun.

Počet nehod v jednotlivých okresech:

  • Děčín - 14
  • Chomutov - 24
  • Litoměřice - 31
  • Louny - 14
  • Most - 31
  • Teplice - 21
  • Ústí nad Labem - 34
  • dálniční oddělení Řehlovice – 1

"Nejčastější příčinou dopravních nehod byl nesprávný způsob jízdy, a to v 75 případech. Ve 20 případech bylo příčinou nedání přednosti v jízdě a ve 23 případech nepřiměřená rychlost. Pod vlivem alkoholu byli 4 účastníci dopravních nehod," uvedla policejní mluvčí Pavla Mašínová.

Informace o autorovi Oldřich Hájek
Novinář, zakladatel regionálních on-line novin ze skupiny e-deniky.cz.

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)
Zprávy
Prodlužuje se páteřní železniční linka přes Ústecký kraj, končí přestupy u elektrárny. Foto: Oldřich Hájek
Předchozí článek Oldřich Hájek  08.12.2022 1715
AKTUÁLNĚ: Prodlužuje se páteřní železniční linka přes Ústecký kraj, končí přestupy u elektrárny
Ústecký kraj - V neděli 11. prosince 2022 začne na železnici platit nový jízdní řád. Hlavní...
Zprávy
Nevšední pohled na okolní krajinu se naskytl všem, co již 29. listopadu absolvovali večerní výstup na nejvyšší rozhlednu v ČR. Další zájemci se k nim mohou přidat 17. prosince. Foto: ČEZ
Následujicí článek Oldřich Hájek  14.12.2022 1879
Chcete zažít tento unikátní pohled z nejvyšší rozhledny v republice? ČEZ v sobotu po setmění zdarma otevře tuto vyhlídku v Ledvicích
Ledvice – „Pro velký úspěch si to zopakujeme“; známá hláška, které momentálně platí v případě...

Nové články

K tématu