Nad plážemi u jezera Most vznikají nová hřiště: pro děti i dospěláky

19.07.2022 07:57 3393 zhlédnutí
Autor článku
Oldřich Hájek

Most – V Mostě začaly práce na stavbě nových hřišť v prostoru hlavních pláží u jezera Most. Naznačují to probíhající úpravy na pískové ploše.

Most tak reaguje na velkou návštěvnost nejen současného dětského hřiště, ale obecně celé rekreační lokality.

„Proto jsme se rozhodli, že zde chceme pro děti udělat nové atrakce. Vznikne tady vrak lodi, který bude mít podobu dětského hřiště, vedle toho bude balanční stezka. To už je pro větší děti. A pro ty největší, dospěláky, připravujeme hned vedle workoutové hřiště,“ přiblížil Marek Hrvol, náměstek primátora města Mostu.

K novinkám u jezera patří ještě polopodzemní kontejnery, vybudování nové manipulační plochy naproti současnému parkovišti, která odlehčí s parkováním v exponovaných časech, a v novém ovocném sadu je také postavený dřevěný altán.

Informace o autorovi Oldřich Hájek
Novinář, zakladatel regionálních on-line novin ze skupiny e-deniky.cz.

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)
Co se chystá
H. P. Baxxter
Předchozí článek Oldřich Hájek  18.07.2022 2292
Kolik stojí ta ryba? Legendární kapela Scooter přijede se svým turné do Ústeckého kraje
Ústí nad Labem - Legendární techno rave a hardcore kapela Scooter dorazí do České republiky a v...
Zprávy
Vražda kvůli rozchodu: Muž v bytě zabil mladou ženu, ve vážném stavu pak v nemocnici zemřel
Následujicí článek Oldřich Hájek  19.07.2022 2410
Vražda kvůli rozchodu: Muž v bytě zabil mladou ženu, ve vážném stavu pak v nemocnici zemřel
Ústecký kraj - Krajští kriminalisté prověřují okolnosti násilného trestného činu, ke kterému došlo...

Nové články

K tématu