Čas má cenu zlata – jednodenní chirurgie jej ušetří

13.05.2021 08:14 1872 zhlédnutí
Komerční článek

Trápí vás kýla, žlučník nebo chronický zánět slepého střeva? Chcete problém vyřešit a být rychle zpátky v práci?  Řešením je operace v režimu jednodenní chirurgie.

Řadu lidí v produktivním věku trápí kýla – vyklenutí břišní stěny. Nejčastěji se nachází v tříslech a pupku, může bolet při zátěži a hlavně hrozí závažnou komplikací – uskřinutím. Dalším rozšířeným onemocněním jsou žlučníkové kameny, méně často se vyskytuje chronický zánět slepého střeva.      

Jediným správným způsobem léčby všech těchto obtíží je operace. Po standardní otevřené operaci je nutná několikadenní hospitalizace a šestitýdenní rekonvalescence.  Na našem pracovišti operujeme moderními miniinvazivními (minimálně zatěžujícími) metodami, které umožňují návrat k administrativní práci v řádu několika dní a k plné zátěži do 3 týdnů.  Při využití takto provedené operace nepřesáhne hospitalizace 24 hodin.

Samozřejmostí na našem oddělení jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením a individuální přístup personálu ke každému pacientovi. Dodržujeme aktuálně platná epidemiologická opatření, abychom i v této době zajistili bezpečný pobyt pacientů na lůžku. Veškerá péče je hrazena zdravotními pojišťovnami – pacient nedoplácí nic, výjimkou je pouze moderní laserová operace křečových žil.

K objednání na vstupní vyšetření je nutné se objednat na tel. čísle 222 504 244, nebo je možno poslat e-mail s telefonním kontaktem na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací o našem pracovišti najdete na webové stránce www.jednodenni-chirurgie.cz.

 Specializované zařízení Centrum jednodenní chirurgie a gynekologie je součástí skupiny MEDICON a PRONATAL, která patří k významnému poskytovateli ambulantní péče a péče v oblasti asistované reprodukce. Rozsahem poskytovaných ambulantních zdravotnických služeb patříme k největším na trhu, přičemž se věnujeme i oblasti následné a dlouhodobé zdravotní péče. Mezi naše priority patří odborně kvalifikovaný personál, moderní přístrojové vybavení a vstřícný a lidský přístup. Komplexnost péče doplňuje síť lékáren Pharmacentrum s nabídkou odborných a preventivních programů spolu s prodejnami zdravé výživy Ošatka.


Líbil se vám článek?
(0 hlasů)

Štítky: Zdraví Společnost

Nové články