STALO SE: Těžce zraněný cyklista ležel několik hodin v potoce! Měl štěstí v neštěstí

24.06.2021 12:07 1313 zhlédnutí
Autor článku
Sandra Veverková

 

Ústecko - Včera krátce po jedné hodině odpoledne 18letý cyklista sjížděl kopec ve směru od Tisé na Libouchec, kdy nezvládl průjezd zatáčkou a vyjel mimo komunikaci, kde přeskočil potok a zůstal ležet v potoce vážně zraněný.

Vzhledem k tomu, že si nemohl přivolat pomoc, tak pouze bezvládně ležel. Kolem půl sedmé obdrželi policisté na linku 158 telefonát od muže z Tisé, že slyší někoho volat o pomoc.

"Na místo rychle vyjeli chlumečtí policisté, kteří po 15 minutách našli zraněného muže. Ihned zavolali záchranku a poskytli muži první pomoc. Po chvíli si jej převzali do péče záchranáři a byl transportován do nemocnice. Naštěstí měl muž cyklistickou přilbu na hlavě," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Informace o autorovi Sandra Veverková
Novinářka s bohatými zkušenostmi z regionálních médií.

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)
Zprávy
Setkání u „kulatého stolu“ v Chomutově. Foto zdroj: Město Chomutov
Předchozí článek Sandra Veverková  24.06.2021 1115
Ústecký kraj se potýká s nedostatkem psychiatrů i psychologů. Města žádají o pomoc ministra zdravotnictví
Chomutov - Vedení města ve spolupráci s Agenturou pro sociální začleňování v úterý 22. června...
Zprávy
Děti často malují venku. Foto: Jindřiška Riedlová
Následujicí článek Sandra Veverková  24.06.2021 2093
Baví vaše děti malování? Lounská Výtvarka se chystá na příští školní rok a ráda přivítá nové zájemce
  Louny - Náročný školní rok s distanční výukou končí. Je to čas bilancování a příprav...

Nové články

K tématu