Krizový štáb v Lounech doporučil omezit průběh akce rozsvícení vánočního stromu

24.11.2021 14:23 1184 zhlédnutí
Autor článku
Sandra Veverková

 

Louny - Radnice v Lounech informovala o doporučení krizového štábu obce s rozšířenou působností Louny k adventní akci v neděli 28. listopadu.

Krizový štáb na svém pondělním jednání doporučil omezit průběh akce Rozsvícení vánočního stromu. Tradiční program místních MŠ a ZŠ a lounských zájmových klubů na Mírovém náměstí je mimojiné z důvodu komplikovanosti testování účinkujících dětí zrušen. Akci bude i nadále doprovázet bohatý stánkový prodej a občerstvení, samotné rozsvícení vánočního stromu proběhne v průběhu nedělního podvečera.

Letošní rozsvícení můžete také shlédnout z věže chrámu sv. Mikuláše. Na mimořádné výstupy na věž je třeba se předem přihlásit v Infocentru Louny.

Informace o autorovi Sandra Veverková
Novinářka s bohatými zkušenostmi z regionálních médií.

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)
Zprávy
Ilustrační foto
Předchozí článek Sandra Veverková  24.11.2021 1727
OPRAVDU SE STALO: Muž vlezl do cizího bytu, aby si došel na záchod a zaneřádil koupelnu! Navíc tam nebyl sám
  Chomutovsko - Toaletu v cizím bytě se rozhodl použít 76letý muž bez stálého bydliště....
Zprávy
Hledaný chlapec. Foto: Policie ČR
Následujicí článek Sandra Veverková  25.11.2021 1802
Policie už týden pátrá po pohřešovaném chlapci. Nevrátil se z cigarety
  Žatec - Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném 16letém mladíkovi,...

Nové články

K tématu