Policisté žádají veřejnost o pomoc: Poznáte muže na fotografiích?

16.05.2022 12:43 1191 zhlédnutí
Autor článku
Sandra Veverková

Klášterec nad Ohří - Klášterečtí policisté pátrají po neznámých pachatelích, kteří v neděli 1. května kolem 21:30 hodin okradli ženu stojící před restaurací.

Ke krádeži došlo v ulici Petlerská, před restaurací U Draka. K ženě, která v ruce držela pivo a peněženku, přistoupili dva neznámí pachatelé a zeptali se jí, zda má cigaretu. Pak jí jeden z nich vytrhl peněženku z ruky a utekl s ní směrem do ulice Pod Stadionem. Tam dotyčná o něco později peněženku našla, avšak bez finanční hotovosti a dokladu totožnosti.

V souvislosti s šetřením popsané události policisté potřebují zjistit totožnost osob zachycených na fotografiích, které se pohybovaly v inkriminovanou dobu v blízkosti místa krádeže, a mohly by tak k případu poskytnout důležité informace. "V případě, že některou z osob na fotografiích poznáte, můžete informaci o totožnosti poskytnout osobně na Obvodním oddělení Policie ČR Klášterec nad Ohří, Polní 685, tel: 974 434 600, případně na lince 158," obrací se na veřejnost policejní mluvčí Miroslava Glogovská.


FOTO

1605klasterec2 fb482

1605klasterec3 93770

 

Informace o autorovi Sandra Veverková
Novinářka s bohatými zkušenostmi z regionálních médií.

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)
Zprávy
Plavecká hala v Lounech. Foto: e-lounsko.cz
Předchozí článek Sandra Veverková  16.05.2022 1504
Další pocta pro Louny: Plavecká hala se dostala do finále prestižní soutěže Dřevěná stavba roku
Louny - Po ocenění tituly „Stavba roku ČR 2021“ a „Stavba Ústeckého kraje 2021“ získala Městská...
Zprávy
Ilustrační foto
Následujicí článek Sandra Veverková  16.05.2022 1729
VÝSTRAHA: Na Lounsko se ženou silné bouřky, mohou je doprovázet kroupy a blesky!
Lounsko - Meteorologové vydali výstrahu před silnými bouřkami. Očekává se ojedinělý výskyt silných...

Nové články

K tématu