AKTUÁLNĚ: Vážná nehoda dodávky s kamionem u Blatna uzavřela silnici, hasiči vyprošťovali zraněného

08.10.2021 08:32 2019 zhlédnutí
Autor článku
Sandra Veverková

Podbořansko - Jednotka hasičů ze stanice Podbořany a dobrovolná jednotka z Lubence vyjely v brzkých ranních hodinách k dopravní nehodě dodávky a kamionu u obce Blatno na Podbořansku.

O nehodě aktuálně informují hasiči z Ústeckého kraje na svém twitteru. "Hasiči z havarovaného vozu vyprostili zraněného člověka a předali jej Zdravotnické záchranné službě. Silnice byla po dobu zásahu neprůjezdná," dodávají k zásahu.

"Silnice č. I/6 mezi Lubencem a jesenickou křižovatkou je uzavřena z důvodu vážné dopravní nehody nákladního a osobního vozidla. Po čelním nárazu do nákladního vozidla byl těžce zraněn řidič osobního vozidla. Policisté odklání dopravu směrem na Podbořany," uvádějí aktuálně policisté na svém twitteru.

0810nehoda2 61a65

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře.  Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

 

Informace o autorovi Sandra Veverková
Novinářka s bohatými zkušenostmi z regionálních médií.

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)
Zprávy
Ilustrační foto, zdroj: HZS Ústeckého kraje
Předchozí článek Sandra Veverková  07.10.2021 1851
Při zářijových nehodách na Lounsku zemřel jeden člověk. Policie sdělila, kvůli čemu řidiči bourali nejčastěji
  Lounsko - O patnáct nehod méně než v loňském roce řešili policisté během uplynulého měsíce...
Zprávy
Ilustrační foto: CC0
Následujicí článek Sandra Veverková  08.10.2021 1676
Nejezte mleté maso z Lidlu! Veterináři ho stahují z trhu kvůli nadlimitnímu obsahu antibiotik
  ČR - Státní veterinární správa (SVS) nařídila stáhnout z trhu mleté vepřové maso prodávané...

Nové články

K tématu